چهارشنبه 20 فروردين 1399-16:55 شمسی /4/8/2020 4:55:08 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:8257
  • زمان انتشار:شنبه 3 اسفند 1398-8:55

تولید و عرضه محصولات جدید ایران خودرو با همکاری قطعه سازان سطح یک (Tier1) با بالاترین سطح کیفی در جهت جلب رضایت مشتریان و کسب سهمی مناسب از بازارهای داخلی و بین المللی صورت خواهد گرفت.
مقیمی: کیفیت را فدای افزایش تیراژ تولید نخواهیم کرد

به گزارش خودرونامه، فرشاد مقيمی مديرعامل ايران خودرو در جلسه با مدیران و مسئولان کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو گفت:‌ اين در حالی است كه ارتقای سطح كيفی محصولات فعلی هم با جديت دنبال می شود. 
وي افزود:‌ همه مشتریان حق دارند که محصولات و کالاهایی که خریداری می‌کنند با کیفیت باشد و به همین منظور علاوه بر ارتقاء کیفیت، نوآوری محصولات جدید نیز در ایران خودرو در دستور کار ما قرار گرفته به طوری که در تلاش هستیم خودروهای جدیدی را در سال آينده به بازار عرضه کنیم.
مقيمي با اشاره به  اهمیت کیفیت در تامین قطعات محصولات ایران‌خودرو گفت: هرگز در زمینه کوتاه نخواهیم آمد، با اجرای مكانيزم های سخت گيرانه اجازه ورود قطعات بی كيفيت را به خطوط توليد نخواهيم داد و هيچ وقت كيفيت را فدای افزايش تیراژ توليد نخواهيم كرد. 
مديرعامل ايران خودرو تاكيد كرد: ارتقای كيفيت در زنجيره تامين، توليد، مهندسی محصول، خدمات پس از فروش و لجستیک در اولويت اين خودروساز قرار دارد و فرهنگ كيفيت و نظام خود كنترلی بايد در تمام سطوح نهادينه شود.
وی تصريح كرد:‌ استراتژی ایران خودرو بر استفاده از توان قطعه سازان ایرانی در طراحی و تولید و تامین بنا شده است و الزامات سخت گيرانه كيفی برای صادرات محصول به بازار های هدف تدوين و اجرا خواهيم كرد. 
مقيمی بر لزوم تدوین برنامه های تحولی در ساختار كيفی از زنجيره تامين تا طراحی و توليد محصول نهايی تاكيد كرد و خاطرنشان ساخت: همه مديران ايران خودرو باید در برابر موضوع كيفيت پاسخگو باشند.
مدير عامل ايران خودرو از بازنگری در نظام كنترل کیفی قطعات خبر داد و گفت: باید دست کم برای تامين هر قطعه دو منبع داشته باشيم و تک سورس بودن قطعات به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.
در ادامه حسن وفادار نایب رئیس هیات مدیره و قائم مقام مديرعامل گروه صنعتی ايران خودرو در کیفیت خاطر نشان كرد:‌ فرآيند توسعه و ارتقای سطح كيفی فرآيندهای توليد، محصولات و خدمات با توجه به اهداف تدوين شده در برنامه كلان و راهبردی ايران خودرو به‌ صورت مستمر تدوين، اجرا و در حال پايش است. 

وی افزود: پروژه های ارتقای كيفی محصولات توليدی در سال جاری تدوين و بيش از 90 درصد آنها اجرايی شده که دست يابی به سه ستاره در محصول پارس، بيانگر جديت مجموعه ايران خودرو در اجرای برنامه های بهبود و ارتقای كيفيت محصولات است.

منبع: ایکوپرس


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین