يکشنبه 3 تير 1403-18:44 شمسی /6/23/2024 6:44:40 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:65843
  • زمان انتشار:سه شنبه 22 خرداد 1403-8:6

رئیس ستاد نوسازی ناوگان حمل‌ونقل، ضمن اشاره به خروج ۶٠هزار خودروی فرسوده از چرخه‌ حمل‌ونقل و ترافیک کشور، بر ارائه‌ مشوق‌هایی جهت اسقاط خودروهای فرسوده در آیین‌نامه ماده ۱۰ قانون ساماندهی صنعت خودرو تاکید کرد و گفت: این اسقاط نه‌تنها برای دارندگان خودروی فرسوده دارای جذابیت است که برای مراکز اسقاط نیز جاذبه دارد.
ارائه مشوق اسقاط

به گزارش خودرونامه به نقل از ایسنا، مهران سالاریه در مراسم رونمایی از اقدامات و دستاوردهای دستگاه‌ها در دولت سیزدهم در حوزه کاهش آلودگی هوا، توسعه و نوسازی حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری، در سازمان محیط زیست برگزار شد، اظهار کرد: در سال جاری ۶۰هزار خودروی فرسوده از چرخه ترافیک خارج شده است. با توجه به اینکه سال گذشته نیز بیش از ۷۲هزار دستگاه خودرو اسقاط شد، بدین ترتیب در عمر کوتاه شکل‌گیری ستاد نوسازی ناوگان حمل‌ونقل، حدود ۱۳۰هزار خودرو فرسوده را اسقاط کرده‌ایم.

رئیس ستاد نوسازی ناوگان حمل‌ونقل ضمن ابراز امیدواری که سال جاری رکورد اسقاط در سال ۱۳۹۳ را که ۳۳۰هزار دستگاه بوده شکست داده و به مرز ۵۰۰هزار دستگاه برسیم، خبر داد: برنامه‌های ویژه‌ای برای خودروهای برقی و استفاده از آن در حمل‌ونقل عمومی داریم که آغاز شده است.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین