يکشنبه 3 تير 1403-17:57 شمسی /6/23/2024 5:57:08 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:65818
  • زمان انتشار:دوشنبه 21 خرداد 1403-8:13
خیز بلند گروه بهمن در بازار خودروهای تجاری:

گروه بهمن در رویداد معرفی کامیونت فورسF38 و کشنده بایک X9 قیمت این محصولات را اعلام کرد. 
تنوع محصول و قیمت‌های بدون رقیب

به گزارش خودرونامه، بر همین اساس کشنده  560 اسب بخاری بایک X9 پنج میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری و کامیونت فورس F38 نیز ۸۹۵ میلیون تومان ارزش‌گذاری شد. در این همایش اعلام شد کشنده بایک X9 با گارانتی دوساله و بدون محدودیت پیمایش (برای اولین بار در ایران) عرضه می‌شود.

محمدی: تنها خودروسازی هستیم که گارانتی دوساله بدون محدودیت پیمایش داریم

محمد محمدی، مدیرعامل گروه بهمن در آیین رونمایی از کامیونت فورس F38 و کشنده بایک X9 با اشاره به توانمندی این مجموعه در تولید خودروهای تجاری گفت: گروه بهمن ۱۲ خودروی تجاری تولید می‌‌کند که تمامی آن استاندارد ۸۵گانه و الزامات مربوط به شماره‌گذاری را دارد.

وی همچنین در تشریح سیاست‌های قیمت‌گذاری و خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت: این مجموعه همواره سیاست قیمت‌گذاری منصفانه و ارائه بهترین خدمات پس از فروش را پیگیری می‌کند که مقایسه قیمت محصولات این گروه با محصولات مشابه بازار خود مؤید این موضوع است، همچنین کسب برترین رتبه‌های خدمات پس از فروش برای پنج سال متمادی تأیید می‌کند که این مجموعه با جدیت بحث جلب رضایت مشتری را دنبال می‌کند.

محمدی در رویداد معرفی دو محصول تجاری بهمن‌دیزل یادآور شد: امروز شاهد برگزاری رویداد معرفی فورس 38 (F38) به عنوان سبک‌ترین خودروی تجاری باری و ورود به بازار کشنده بایک X9 به عنوان بزرگ‌ترین و پرقدرت‌ترین خودروی تجاری گروه بهمن هستیم.

محمدی همچنین از ۳۲۰ پروژه در حال اجرا خبر داد که ارزشی بالغ بر دو هزار میلیارد تومان دارد و این پروژه‌ها شامل تولید انواع خودروی تجاری، سواری و اتوبوس خواهد شد.

وی افزود: در انتهای سال بزرگ‌ترین خدمات پس از فروش بهمن در منطقه کمپارس افتتاح خواهد شد.

محمدی همچنین از معرفی دو محصول در حوزه تجاری-مسافری توسط شرکت اسنا (از شرکت‌های عضو گروه بهمن) در پایان خرداد ماه خبر داد.

خضری: بهمن‌دیزل بهترین جایگاه‌ در خودروهای تجاری را از آن خود می‌کند

حسین خضری مدیرعامل بهمن‌دیزل در آیین رونمایی F38 و معرفی کشنده بایک گفت: هدف‌ بهمن‌دیزل کسب برترین جایگاه در حوزه تولید و فروش خودروهای تجاری است.

وی در ادامه تأکید کرد: صنعت حمل‌ونقل فرسوده است و بهمن‌دیزل می‌تواند نقش مثبتی در نوسازی این ناوگان داشته باشد که معرفی این دو محصول برای پاسخ‌گویی به نیاز بازار در سبک‌ترین و سنگین‌ترین نیاز تجاری کشور است.

وی در تشریح این محصولات افزود: کامیونت فورس F38 از یک موتور دو لیتری بهره می‌برد که می‌تواند ۲.۵ تن بار را حمل کند. تولید این کامیونت از تیرماه ۱۴۰۳ آغاز خواهد شد. به همین ترتیب کشنده بایک X9 با 560 اسب بخار قدرتمندترین کشنده تولیدی در ایران است.

مدیرعامل گروه بهمن‌دیزل گفت: قیمت‌گذاری منصفانه یک شعار نیست و کشنده 560 اسب بخاری بایک X9 پنج میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده این در حالی است که سازمان حمایت از مصرف‌کننده این محصول را بالغ بر شش‌میلیاردو یکصد میلیون تومان ارزش‌گذاری کرده است.

خضری همچنین درخصوص اهمیت رضایتمندی مشتری گفت: کشنده بایک X9 با گارانتی دوساله بدون محدودیت کیلومتر پیمایش را ارائه می‌دهد که این نشان‌دهنده اطمینان این شرکت از کیفیت محصول خود و همین‌طور جایگاه مشتری دارد.

وی درخصوص قیمت کامیونت فورس F38 گفت: بر اساس ارزیابی‌ها فورس F38 با قیمت ۸۹۵ میلیون تومان وارد بازار خواهد شد که با توجه به قابلیت‌های آن، بسیار ارزشمند است.

رویداد معرفی کامیونت فورس F38 و کشنده بایک X9 روز شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ در هتل المپیک تهران با حضور مدیران شرکت‌های حمل‌ونقل، مدیران شبکه عاملیت بهمن و رسانه‌ها  برگزار شد.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین