پنجشنبه 16 آذر 1402-4:34 شمسی /12/7/2023 4:34:21 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:59242
  • زمان انتشار:شنبه 8 مهر 1402-7:24

مایباخ، زیرمجموعه خودرو‌های بسیار لوکس مرسدس-بنز، قصد دارد مدل‌های جدیدی در تعداد محدود تولید کند که قیمتشان چند میلیون دلار خواهد بود. 
مایباخ چند میلیون دلاری

مجله آمریکایی «کار اند درایور» از قول یک مدیر ارشد بنز خبر داده که از این مدل‌های جدید تنها یک مدل یا تعدادی بسیار کم ساخته خواهد شد.
به گزارش BBC، تولید مدل‌های سفارشی در سال‌های اخیر رونق گرفته است و بنتلی و رولزرویس خودرو‌هایی برای مشتریان ثروتمند خود ساخته‌اند. گفته می‌شود جدیدترین مدل سفارشی رولزرویس به نام دراپ‌تیل ۲۵میلیون دلار فروخته شده است. همچنین خودرو‌های بنز که توسط شرکت‌هایی دیگر نظیر منصوری یا خان تقویت شده و لوکس‌تر می‌شوند، در بازار طرفداران زیادی دارند و با قیمت‌های بسیار بالا فروخته می‌شوند. به نظر می‌رسد بنز با دیدن این روند تصمیم گرفته سهمی از این بازار را در اختیار بگیرد. مایباخ درباره این خبر اظهارنظری نکرده اما رسانه‌ها درباره مدل‌های تازه مایباخ گمانه‌زنی‌های زیادی کرده‌اند. از جمله گفته می‌شود یکی از این مدل‌ها خودرویی است که با الهام از مدل ۳۰۰ SL طراحی خواهد شد. همین‌طور گفته می‌شود یک مدل چهاردر کوپه هم در نظر گرفته شده است. مایباخ در‌حال‌حاضر سه مدل تولید می‌کند که براساس خودرو‌های بنز ساخته می‌شوند.

منبع: دنیای اقتصاد


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین