سه شنبه 11 مهر 1402-0:26 شمسی /10/3/2023 12:26:31 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:52094
  • زمان انتشار:شنبه 13 خرداد 1402-11:29
قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در بازدید از شرکت سایپاپرس:

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت:با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي دقيق و عملياتي صورت گرفته قرار است در سال پيش رو، محصولات جديد اين خودروساز كه شامل آریا، سهند، پی ۹۰ و اطلس است، وارد بازار شود.
توليد خودرو در گروه سايپا پايدار شده است

به گزارش خودرونامه، معصوم نجفیان با بیان اینکه با رهنمودهاي مديرعامل گروه خودروسازي سايپا، توليد خودرو در سال ۱۴۰۱ پايدار شد، در جلسه بررسي پیشرفت و تحقق استقرار منطقی سازی ((Tier۱ تامین قطعات بدنه گروه خودروسازی سایپا در شرکت سایپاپرس، اظهارداشت: با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي دقيق و عملياتي صورت گرفته قرار است در سال پيش رو، محصولات جديد اين خودروساز كه شامل آریا، سهند، پی ۹۰ و اطلس است، وارد بازار شود.

او تصريح كرد: طي ۱۶ ماه گذشته موضوع منطقی سازی (رده اول شدن شركت ها در تامين) در دستور كار گروه خودروسازي سايپا قرار گرفته به گونه اي كه شركت هاي زيرمجموعه با برنامه ريزي دقيق و هدفمند فعاليت هاي خود را توسعه دهند و خودشان بتوانند به عنوان يك هلدينگ فعاليت كنند.

نجفيان با بيان اينكه شرکت سایپاپرس، یکی از شرکت‌های توانمند و استراتژیک گروه خودروسازی سایپا است،گفت: منطقی سازی(Tier۱) بدنه، ارزش افزوده فراوانی برای گروه سايپا ایجاد خواهد کرد و لذا از مجموعه سايپاپرس انتظار می‌رود در برنامه زمان‌بندی کوتاه و البته با دقت اين مهم را در دستور كار خود قرار دهد. از همين رو لازم است فعالیت‌های آماده‌سازی و توسعه زیرساخت‌ها و زیر سیستم‌های لازم با همکاری شرکت سازه گستر به طور مناسب انجام شود.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: شرکت سایپاپرس باتوجه به ظرفیت‌ و زیرساخت‌های مناسب، قابلیت توسعه تولید و فروش متناسب با ماموریت رده اول شدن شركت، در كشور را دارد و لازم است ساختار سازمانی متناسب با اولویت ياد شده مورد بررسی و اجرا قرار گیرد.

در این بازدید ابراهیم قلی‌پور، مديرعامل شركت سايپا پرس نیز گفت: با توجه به دستور و ابلاغ مدیرعامل گروه سايپا، فعالیت‌های مرتبط با منطقی سازی ( (Tier۱ در شرکت سایپاپرس، با همکاری شرکت‌های مرتبط مانند قالب‌های بزرگ صنعتی، ایدکوپرس و سازه‌گستر آغاز شد.

او افزود: وجود زیرساخت‌های مناسب از جمله سخت‌افزارها و نرم‌افزارها در بخش فناوری اطلاعات، باعث تسریع در اقداماتی از جمله استقرار سیستم اوراکل و زیرسیستم‌های مربوطه شده است و بدين جهت شرکت سایپاپرس در محدوده زمانی کوتاه، امکان مدیریت تامین زنجیره قطعات بدنه خودرو را خواهد داشت.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین