پنجشنبه 16 آذر 1402-4:1 شمسی /12/7/2023 4:01:14 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:49908
  • زمان انتشار:يکشنبه 9 بهمن 1401-17:14
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی:

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا و خطوط تولید شرکت سایپا ضمن بازدید از نزدیک در جریان فعالیت های این گروه خودروساز قرار گرفتند.
آینده سایپا امیدوار کننده است/ سایپا به سمت کاهش زیان و سودآوری درحرکت است

به گزارش خودرونامه، علی رضا نظری گفت: با توجه به دغدغه ای که در حوزه صنعت خودرو وجود داشت در بازدید از خطوط تولید سایپا از نزدیک با وضعیت تولید و مشکلات و موانع تولید آشنا شدیم.

او افزود: گزارشی که مدیرعامل سایپا ارائه کرد نشان از آینده امیدوار کننده این گروه خودروساز دارد. افزایش تولید در سایپا و تولید به صورت عبور مستقیم بدون توقف خودرو در پارکینگ از نقاط قوتی است که در حال انجام است و با این روند تولید سایپا، حرکت به سمت سودآوری و کاهش زیان انباشته در حال انجام است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:بر این اساس سایپا به سمت کاهش زیان و سودآوری درحرکت است و در یک سال اخیر این حرکت در صنعت خودرو کشور بسیار امیدوار کننده است.

او افزود: نگاه مجلس همواره به صنایع داخلی حمایتی بوده و بر این اساس و به منظور رفع مشکلات موجود در اولین گام باید نمایندگان مجلس و به خصوص اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس اطلاع کاملی از عملکرد صنایع داشته باشند تا بتوانند تصمیماتی را در گروه گشایی از مشکلات داشته باشند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین