چهارشنبه 8 تير 1401-23:26 شمسی /6/29/2022 11:26:19 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:35477
  • زمان انتشار:دوشنبه 26 ارديبهشت 1401-2:2
رئیس سازمان استاندارد:

رییس سازمان ملی استاندارد با اشاره به موافقت دولت با واردات خودرو گفت: خودروهای اقتصادی، مردمی و استاندارد جهت رقابتی‌تر شدن صنعت خودروسازی وارد کشور خواهد شد.
خودرو مردمی وارد می شود

به گزارش خودرونامه، مهدی اسلام پناه اظهار کرد: دولت با واردات خودرو موافقت کرده است و براساس دستورالعمل و نظام‌نامه‌هایی که در حال طراحی است، خودروهای اقتصادی، مردمی و استاندارد جهت رقابتی‌تر شدن صنعت خودروسازی وارد کشور خواهد شد.

وی افزود: اقدامات بنیادی و تحولی در دولت در بحث خودروسازان در حال انجام است تا کارخانجات خودروسازی کیفیت را در ساخت خودرو رعایت کنند. اسلام پناه با اشاره به شوک‌هایی که پیوسته در بحث نظارت به خودروسازها وارد می شود و در بسیاری از موارد حتی جلوی پلاک شدن خودروها گرفته شده است، درخصوص واردات خودرو، اظهار کرد: اتفاقی که در ۱۰ سال اخیر رخ نداده در حال رخ دادن است.

وی افزود: اقدامات بنیادی و تحولی در دولت در بحث خودروسازها در حال انجام است تا کارخانجات خودروسازی کیفیت را در ساخت خودرو رعایت کنند.

رییس سازمان ملی استاندارد با اشاره به نارضایتی مردم از خودروهای بی کیفیت تولید داخل گفت: این نارضایتی ممکن است به دیگر کالاهای صنعتی تولید داخل و خدمات تسری پیدا کند.

اسلام پناه با بیان اینکه در حال جنگیدن با هزارتوی مافیای فساد در خودروسازی هستیم، تصریح کرد: لازم است همه نهادهای نظارتی برای افزایش کیفیت تولیدات داخلی ورود کنند.

 


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین