دوشنبه 30 دی 1398-3:21 شمسی /1/20/2020 3:21:18 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:1939
  • زمان انتشار:پنجشنبه 30 خرداد 1398-11:43
با مشاركت ايران خودرو ديزل آغاز شد:

تحويل هزار دستگاه ميني بوس شهري با مشاركت ايران خودرو ديزل و با حضور معاون عمران و توسعه شهري وزارت كشور به ناوگان حمل و نقل عمومي آغاز شد.
تحويل 1000 دستگاه مينی بوس شهری به ناوگان حمل و نقل عمومی كشور

به گزارش خودرونامه، مديرعامل ايران خودرو ديزل در مراسم واگذاري ميني بوس ها با اشاره به توانمندي هاي ايران خودرو ديزل و شركت‌هاي تابعه، از آمادگي توليد انواع محصولات تجاري با ظرفيت بالا در اين مجموعه صنعتي خبر داد و گفت: با مساعدت مشتريان عمده اي همچون شهرداري‌ها و ديگر ارگانها، اين شركت دوباره بتواند از تمام ظرفيت هاي توليد خود بهره ببرد.

مهدي يونسيان با اشاره به اين كه بيشترين مشتري محصولات  مسافري  سازمان ها و ارگانها هستند افزود: با تعاملات بيشتر و به اشتراك گذاري نيازهاي فني مورد نظر طرفين مي‌توان محصولات  مورد نظر را با توانايي فني و مهندسي و با ظرفيت توليد بالا در اختيار  سازمان‌ها و ارگان‌ها قرار داد.

بنا بر گزارش ایکوپرس، مديرعامل ايران خودرو ديزل همچنين با درخواست مساعدت و تامين  هر چه بهتر  نقدينگي اين پروژه ها  ابراز اميدواري كرد: با تحقق اين مساعدت ها هيچ گونه محدوديتي براي تامين و تدارك اوليه توليد و انجام ان و درنهايت تحويل محصولات وجود نخواهد داشت.

وي با اشاره به اين كه نوسازي و تعميرات اتوبوس هاي فرسوده  و مستهلك درون شهري كه درسطح شهرها تردد دارند  هر ساله هزينه هاي كلاني را بر دوش شهرداري ها مي‌گذارد، از آمادگي كامل ايران خودر ديزل براي بازسازي اين  اتوبوس ها  خبر داد و خاطرنشان كرد: اين اتوبوس ها با يك سوم قيمت اتوبوس نو در ايران خودرو ديزل بازسازي  و تعمير شده و به ناوگان اتوبوس راني شهرها بازگردانده مي شوند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین