سه شنبه 11 آذر 1399-6:31 شمسی /12/1/2020 6:31:45 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:1868
  • زمان انتشار:شنبه 7 ارديبهشت 1398-4:25

آیا تا بحال به این فکر کرده اید که مراجعه به تعمیرگاه های مجاز خودروسازان تا چه اندازه در مدیریت هزینه ها و اطمینان از اصل بودن قطعات می تواند شما را یاری کند؟
یک تجربه خوب در نمایندگی پل مدیریت
خودرونامه، علیرضا بهداد: چندی پیش برای تعمیر و تعویض قطعات خودرو 206 تیپ 2مان تصمیم گرفتم به جای مراجعه به تعمیرگاه های سنتی و متفرقه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو مراجعه کنم.
قرعه به نام تعمیرگاه شماره 3 معروف به تعمیرگاه پل مدیریت افتاد. برای اولین بار بود که 
پا به نمایندگی های مجاز ایران خودرو می گذاشتم.
با همسرم وارد نمایندگی شدیم. در بدو ورود، نگهبان با مشاهده پلاک مجوز حضور ما را در محوطه تعمیرگاه صادر کرد. پس از مراجعه به پذیرش، یکی از کارکنان خوش برخورد با تبلتی که در دست داشت عیب های خودرو را از ما پرسید. ضمن آنکه خلاف محیط های تعمیرگاهی محیط کاملا خانوادگی طراحی شده بود و خانم های می توانستند در سالن تعمیرگاه مورد پذیرایی قرار گیرند تا مراحل پذیرش انجام شود.
با پایان این فرآیند هزینه تقریبی هر کدام از خواسته های ما هم گفته می شد که بتوانیم بر اساس توانایی های مالی خود اقدام به تعویض قطعات کنیم.
پس از طی این مرحله رسیدی به ما تحویل داده شد که در آن مشخصات خودرو نوشته شده بود. پس از خروج از تعمیرگاه، بلافاصله پیامکی برایمان ارسال شد که در آن لینکی وجود داشت و ما می توانستیم به صورت آنلاین از وضعیت تعمیر خودرو خود اطلاع پیدا کنیم.
با آنکه در روزهای پایانی سال قرار داشتیم و فکر می کردیم به علت مراجعه مشتریان، فرآیند تعمیر به طول بیانجامد اما پس از یک روز و نیم تماس گرفتند و گفتند که خودرو آماده تحویل است!
وقتی برای ترخیص خودرو وارد تعمیرگاه شدیم یکی از کارشناسان مودب، تمامی مراحل تعمیر را به همراه سایر عیوبی که در خودرو وجود داشت و ما از آن بی اطلاع بودیم شرح داد.
سپس از ما خواست تا خودرو را روشن کرده و از برآورده شدن خواسته هایمان مطمئن شویم. آنگاه به ما گفت که تمام قطعات قدیمی در صندوق عقب قرار داده شده است.
نکته مهم تر اینکه برگه ضمانتنامه شش ماهه ای را به ما نشان داد که اگر اتفاقی رخ داد، تعمیرگاه مسوولیت آن را می پذیرد.
با آنکه تصور می کردیم تعمیر خودرو هزینه های بالایی در بر داشته اما موقع تصفیه حساب با نهایت تعجب متوجه شدم یک سوم مبلغی که برآورد کرده بودیم را باید می پرداختیم.
خوشحال از تعمیرگاه بیرون زدیم و سرشار از انرژی به راندن خودرو ادامه دادیم. امروز بسیار حس خوبی داریم که خودرومان را به یک نمایندگی مجاز بردیم چراکه هم احتراممان حفظ شد، هم هزینه هایمان مورد مدیریت قرار گرفت و هم اینکه تمام عیوب پیدا و پنهان خودرومان برطرف شد.
www.khodroname.com
@khodronameh

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

آخرین عناوین