دوشنبه 16 تير 1399-21:18 شمسی /7/6/2020 9:18:55 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:12574
  • زمان انتشار:دوشنبه 5 خرداد 1399-17:55
اطلاعيه شماره ۲ مركز ارتباطات گروه سايپا؛

مركز ارتباطات و امور بين الملل گروه خودروسازي سايپا با انتشار دومين اطلاعيه خود، مراحل ثبت‌نام خودرو در طرح جديد فروش فوق العاده را تشريح كرد.
جزئيات مراحل ثبت نام خودرو در طرح جديد فروش فوق‌العاده

به گزارش خودرونامه، براساس اين اطلاعيه مراحل ثبت‌نام براي خريد محصولات گروه خودروسازي سايپا در طرح فروش فوق العاده به شرح زير است:

۱اگر شرايط ۱۰ گانه خريد خودرو (ذكر شده در اطلاعيه شماره يك) را داريد، ابتدا به سايت اِمتا به آدرس اينترنتي www.ecsw.ir  مراجعه كنيد.

۲با وارد كردن شماره تلفن همراه و ساير مشخصات شخصي مانند كدملي و سال تولد، كد احراز هويت براي متقاضي پيامك مي شود، دقت داشته باشيد كه شماره تلفن همراه لزوما بايد به نام فرد ثبت شده باشد.

۳با ثبت نام در سايت اِمتا و احراز هويت (با داشتن نام كاربري و رمز عبور) امكان پيش ثبت نام در سايت فروش سايپا را پيدا خواهيد كرد.

۴بعد از پيش ثبت نام در سايت فروش حداكثر ۱۰ روز زمان نياز است تا اطلاعات داده شده به روزآوري شود.

۵پس از آنكه به روزآوري و صحت‌سنجي اطلاعات وارد شده انجام و شرايط متقاضي براي ثبت نام خودرو تائيد شد، امكان ثبت نام اصلي در سايت شركت هاي خودروسازي فراهم مي شود.

۶تمام متقاضياني كه امكان خريد خودرو را پيدا كرده اند، به مدت يك هفته فرصت دارند تا با مراجعه به سايت، خودرو مورد نظر خود را انتخاب كرده و ۵۰ درصد وجه آن را واريز كنند.

۷بعد از پايان مهلت ثبت نام، قرعه‌كشي با حضور نمايندگاني از وزارت صمت و نهادهاي نظارتي و به صورت نرم افزاري برگزار مي شود و اسامي منتخبين اين قرعه‌کشي به صورت عمومي اعلام خواهد شد.

۸برگزيدگان قرعه كشي يك هفته پس از اعلام نتايج فرصت دارند تا ۵۰ درصد باقيمانده قيمت خودرو را واريز و ثبت نام خود را كامل كنند. خودروهاي اين افراد در يك بازه (حداكثر) سه ماهه تحويل خواهد شد.

۹مبلغ پرداختي ساير ثبت‌نام‌كنندگان (كه در قرعه كشي برنده نشده‌اند) طي يك هفته به حساب آنها برگردانده خواهد شد و اين فرصت را دارند تا در طرح‌هاي فروش بعدي ثبت نام كنند.

منبع: سایپانیوز


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین