دوشنبه 16 تير 1399-20:53 شمسی /7/6/2020 8:53:22 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:12547
  • زمان انتشار:چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399-18:41

عرض سلام خدمت رسانه محترم خودرونامه؛ از شما عاجزانه درخواست می کنم این شکوائیه بنده و چندین متقاضی دردمند که صدایشان به هیچ جا نمی رسد را منتشر کنید.
گلایه یک مخاطب از عدم تعهد شرکت خودروسازی کارمانیا برای تحویل BYD S7


شرکت خودروسازی کارمانیا در بهار سال 1397 با پیش فروش خودرو( بی وای دی اس ۷ ) به متقاضیان وعده تحویل خودرو در آذر و دی ماه همان سال را داد . آما در مهلت اعلام شده در اطلاعیه ای اعلام کرد: این شرکت تولید خودرو بی وای دی اس ۷ را از پایان تیرماه سال ۹۸ آغاز و تمام تعهدات خود در قبال مشتریان را ظرف مدت سه ماه ایفا خواهد کرد.

بعد از گذشت 3 ماه از تیر ماه ۱۳۹۸ که هیچ خبری از تولید این خودرو نبود و متقاضیان دست به اعتراض برداشتند این شرکت بار دیگر با فریب و نیرنگ از متقاضیان خواست الحاقیه ای را امضاء کنند که طی آن به شرکت یکسال دیگر فرصت داده میشود تا نسبت به انجام تعهد خود در واگذاری خودرو مورد نظر اقدام کند .
این در حالی است که با پیگیری های انجام شده و تماس با واحد فروش این شرکت . اعلام میشود قرار است مجوز تولید خودرویی جدید برای جایگذینی خودرو ( بی وای دی s7 ) دریافت شود . و همه مشکلات را بر گردن تحریمهای ظالمانه می اندازند در صورتی که تحریمها چیز جدیدی نبود و این بی کفایتی و یا سوء استفاده گری این خودرو ساز است که پیش از آنکه مشکلاتش را حل کند اقدام به پیش فروش و دریافت میلیاردها تومان پول از مردم نموده است . پولی که ارزش آن طی 3 سال گذشته حداقل به یک سوم کاهش پیدا کرده است . خواهشمند است به نحو مقتضی این موضوع را پیگیری و انعکاس دهید . شاید گوش شنوایی برای شنیدن این دردها و فردی مسئولیت پذیر در دستگاههای عریض و طویل این حکومت پیدا شود و پاسخی قانع کننده داشته باشد. آخر تا کی مردم باید چوب بی لیاقتی و ناتوانی مسئولین بی کفایت را بخورند که عامل سوء استفاده این فرصت طلبان و زالو صفتان هستند. همه از خود رفع تکلیف می کنند تا چند صباحی بیشتر در پست‌های مدیریتی به ناحق تصاحب شده باقی بمانند!


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین