چهارشنبه 7 خرداد 1399-1:43 شمسی /5/27/2020 1:43:07 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:10293
  • زمان انتشار:شنبه 16 فروردين 1399-8:35

دو انجمن تخصصی قطعه‌سازی کشور در نامه‌ای به کلیه قطعه‌سازان از آنان خواستند تا ظرف مدت یک هفته واحدهای تولیدی خود را به تجهیزات بهداشتی ضد کرونایی مجهز کنند تا بتوانند از شنبه آینده تولید را در فضایی ایزوله و بهداشتی از سر گیرند.
آماده‌باش به قطعه‌سازان برای از سرگیری تولید

به گزارش خودرونامه، در این نامه آمده است: با توجه به ارسال درخواست کتبی تعداد کثیری از شرکت‌های قطعه‌ساز به استانداران، خودروسازان و انجمن‌ها مبنی بر تاخیر در شروع فعالیت شرکت‌های قطعه‌ساز، به اطلاع می‌رساند هفته آینده ۱۶ تا ۲۲ فروردین به منظور فرصت پیاده سازی پروتکل‌های بهداشتی در خطوط تولیدی قطعه‌سازان در نظر گرفته شده است.

در ادامه این‌ نامه از تمامی قطعه‌سازان خواسته شده تا طی هفته آتی اقدام به پیاده‌سازی پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیرانه در خطوط تولید و سطح شرکت نمایند تا پس از آن، تولید زنجیره تامین قطعه‌سازی کشور با تمام ظرفیت و با رعایت کلیه الزامات و نکات بهداشتی مورد نظر صورت پذیرد.

این دو تشکل در ادامه نوشته‌اند که قطعه سازان متعهد و خدوم کشور خود را موظف می دانند تا در سال "جهش تولید"، تمام همت و توان خود را به کار گیرند تا مطابق با منویات مقام معظم رهبری، نسبت به جبران تولید از دست رفته خود طی هفته‌های ابتدای سال اقدام کنند تا علاوه بر دستیابی به برنامه تولید کلان خودروسازان، بتوانند به یاری خداوند رکورد جدیدی را در این سال ثبت کنند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین