دوشنبه 30 دی 1398-3:36 شمسی /1/20/2020 3:36:20 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:1944
  • زمان انتشار:دوشنبه 3 تير 1398-18:47
حمید مرادی خبر داد:

قائم مقام اجرايي ايران خودرو درباره برنامه هاي خودكفايي محصولات گفت: درحال حاضر تيم بسيار قوي در ساپكو و مركز تحقيقات شكل گرفته و نمايشگاه دائمي براي قطعات وارداتي برگزار شده است. از زمان آغاز به كار اين نمايشگاه بسياري از سازندگان آمادگي خود را براي ساخت و توليد اعلام كرده اند و درحال حاضر بخش زيادي از قطعات در دستور كار داخلي سازي قرار گرفته است.
برگزاری مستمر جلسات كنترل كيفيت محصولات ایران خودرو

به گزارش خودرونامه، حميدمرادي با بيان اين مطلب افزود: تا جايي كه امكان توسعه و خودكفايي محصول را داشته باشيم آن را با جديت دنبال خواهيم كرد.

وي با اشاره به قطع يك سويه همكاري ها از سوي شركاي خارجي گفت: اين موضوع انگيزه و اراده جدي را در ايران خودرو ايجاد كرد تا با تكيه بر توان سازندگان داخلي و نظارت كيفي در مراحل تامين و توليد قطعات،‌ در كنار افزايش عمق خودكفايي، كيفيت محصولات را ارتقا دهيم.

قائم مقام اجرايي ايران خودرو تاكيد كرد: كسب ستاره های كيفيت برای محصولات در سال گذشته و امسال مويد اين موضوع است.

مرادي از برگزاري مستمر جلسات كنترل كيفيت محصولات خبر داد و گفت: در اين جلسات به عنوان يكي از ابزارهاي مديريت كيفيت، ايرادات كيفي خودروها شناسايي شده و براي رفع آن برنامه هاي بهبود ارايه مي شود. نتايج اين اقدامات در ارزيابي هاي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران و افزايش ستاره هاي كيفي محصولات براي مشتريان و جامعه ملموس است.

قائم مقام اجرايي ايران خودرو با بيان اين كه مرحله اصلي اثرگذاري تحريم ها را پشت سر گذاشته ايم، از برنامه‌ريزي در براي عبور كامل از تحريم ها خبر داد.

مرادي گفت: تحريم ها واقعيتي بود كه آثار سوءيي بر صنعت و توليد در كشور گذاشت اما با اقداماتي كه در زنجيره تامين و توليد ايران خودرو صورت گرفت، توانستيم در سه ماه پاياني سال گذشته توليد را به شرايط با ثباتي برسانيم. درحال حاضر توليد روزانه به شرايط باثبات روزانه 1500 دستگاه رسيده است.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین