دوشنبه 16 تير 1399-22:34 شمسی /7/6/2020 10:34:49 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:12575
  • زمان انتشار:دوشنبه 5 خرداد 1399-17:57
اطلاعيه شماره ۳ مركز ارتباطات گروه سايپا؛

مركز ارتباطات و امور بين الملل گروه خودروسازي سايپا با انتشار سومين اطلاعيه خود، ويژگي‌هاي طرح فروش فوق‌العاده اين گروه را تشريح كرد.
تشريح ويژگي‌هاي یازده‌گانه طرح فروش فوق‌العاده سايپا

به گزارش خودرونامه، براساس اطلاعيه منتشر شده، فروش فوق العاده خودرو كه اخيرا از سوي  کمیته خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت با همكاري دو خودروساز بزرگ كشور به مرحله اجرا رسيده، به گونه‌اي طراحي شده است كه نقش واسطه‌ها در آن به حداقل برسد و خودرو به مصرف‌كننده واقعي عرضه شود.

در اطلاعيه مركز ارتباطات و امور بين الملل گروه خودروسازي سايپا ۱۱ ويژگي اين طرح فروش به شرح زير عنوان شده است:

۱در طرح فروش فوق‌العاده، نقش واسطه‌ها به كمترين حد رسيده و خودرو به متقاضيان اصلی عرضه خواهد شد.

۲واسطه‌ها از فرآيند ثبت‌نام خودرو كنار گذاشته می‌شوند، زيرا 10 محدوديت كاربردی و موثر براي ثبت نام محصولات در نظر گرفته شده است. اين محدوديت ها در اطلاعيه شماره يك مركز ارتباطات گروه خودروسازي سايپا تشريح شده است.

۳متقاضياني كه در قرعه كشي اين طرح فروش انتخاب مي شوند، خودرو خود را (حداكثر) تا سه ماه بعد از ثبت‌نام تحويل خواهند گرفت.

۴وب سايت فروش خودرو به مدت يك هفته و به صورت شبانه‌روزي فعال است و مشتریان با اشكالات ناشي از مراجعه بيش از اندازه كاربران براي ثبت نام خودرو مواجه نخواهند شد.

۵متقاضيان و افرادي كه واجد شرايط براي ثبت‌نام خودرو هستند، يك هفته فرصت دارند تا نسبت به واريز وجه اقدام كنند.

۶زمان ثبت نام و واريز وجه در اين طرح هيچ تاثيري بر شانس برنده شدن نخواهد داشت و همه متقاضيان از شانس برابر برخوردار خواهند بود.

۷قرعه‌كشي با حضور نمايندگاني از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نهادهاي نظارتي و به صورت نرم افزاري انجام مي‌شود، به همين علت از سطح شفافیت و عدالت بالایی برخوردار خواهد بود.

۸اسامي منتخبين و كساني كه موفق به خريد خودرو مي شوند به صورت عمومي اعلام خواهد شد و از اين نظر نيز صحت و سلامت اجراي طرح شفاف‌سازي خواهد شد.

۹با توجه به فروش و تحويل ۲۵ هزار دستگاه خودرو در اين طرح، عرضه و تقاضا در بازار متعادل‌تر شده و به كاهش قيمت‌هاي كاذب در بازار منجر خواهد شد.

۱۰به واسطه در رهن بودن سند، امكان فروش يا صلح خودروهاي عرضه شده وجود ندارد و همين عامل باعث كاهش واسطه گري در بازار خواهد بود.

۱۱اين خودروها لزوما بايد تا سه ماه پس از تحويل براي انجام سرويس دوره‌اي اول با پيمايش ۵ هزار كيلومتر به نمايندگی‌هاي مجاز مراجعه كنند، در غير اين صورت گارانتي آنها باطل خواهد شد که این امر احتمال احتكار آنها را به صفر خواهد رساند.

منبع: سایپانیوز


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین