چهارشنبه 7 خرداد 1399-0:19 شمسی /5/27/2020 12:19:36 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:10307
  • زمان انتشار:دوشنبه 18 فروردين 1399-13:7

در پی مصوبه ستاد مدیریت کرونا، نمایشگاه‌های خودرو از جمله واحدهای غیرضروری به شمار می‌روند که باید تا آخر فروردین ماه تعطیل باشند. در این شرایط طبق اعلام رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران، بازار خودرو نیز تعطیل و معامله‌ای انجام نمی‌شود و به تبع آن، قیمت‌ها در این بازار در ثبات بوده و تغییر نداشته است.
تعطیلی نمایشگاه‌های خودرو تا آخر فروردین

به گزارش خودرونامه، باتوجه به اینکه حسن روحانی در جلسه صبح یکشنبه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، زمان آغاز فعالیت های اقتصادی در استان تهران را از روز شنبه ۳۰ فروردین ماه اعلام کرده، طبق روال سابق، تنها واحدهای صنفی عرضه‌کننده کالاهای ضروری همچون نانوایی‌ها، خواربارفروشی‌ها، سوپرمارکت‌ها، میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای فعال خواهند بود. همچنین بنا بر اعلامیه شورای اصناف، تمامی نمایشگاه های خودرو تا ۳۱ فروردین ماه تعطیل خواهند بود.

در رابطه با این تعطیلی و تاثیر آن بر قیمت های بازار خودرو، سعید موتمنی- رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهراناظهار کرد: در حال حاضر بازار خودرو تعطیل و همچون روزهای پایانی سال ۱۳۹۸  معامله ای انجام نمی‌شود، بنابراین قیمت‌هایی هم که در این رابطه ارائه می‌شوند، به طور قطع منطقی نیستند و هر قیمتی هم که این روزها برای خودروها اعلام شود، درست نیست؛ چراکه بازار تعطیل بوده و معامله ای صورت نمی‌گیرد.

منبع:ایسنا


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین